






Roadie Laptop Desk | BFT266
Roadie Laptop Desk
Application: Computer Desk, Home Office Desk, Laptop Table, Portable Desk, Working Table.
Dimension:
| Length- 24" | Depth- 18" | Height- 30" |
Materials:
| Table Top: | 16 mm Laminated board. |
| Others Place: | 16 mm Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Frame: | Made of mighty mild steel. |
| Metal Paint: | Powder coating heat paint. |
| Wheel: | Yes, Best quality PVC wheel attached. |
| Keyboard Tray: | Yes, Keyboard tray attached. |
| Adjustable Stopper: | Yes. |
Original: $52.95
-65%$52.95
$18.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Roadie Laptop Desk
Application: Computer Desk, Home Office Desk, Laptop Table, Portable Desk, Working Table.
Dimension:
| Length- 24" | Depth- 18" | Height- 30" |
Materials:
| Table Top: | 16 mm Laminated board. |
| Others Place: | 16 mm Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Frame: | Made of mighty mild steel. |
| Metal Paint: | Powder coating heat paint. |
| Wheel: | Yes, Best quality PVC wheel attached. |
| Keyboard Tray: | Yes, Keyboard tray attached. |
| Adjustable Stopper: | Yes. |





















