✨ New Arrivals Just Dropped!Explore





Mirrorland Dressing Table - BFT209
Mirrorland Dressing Table
Application: Dressing Table, Vanity Desk, Makeup Desk.
Dimension:
| Length- 30" | Depth- 16" | Height- 71" |
Materials:
| Body: | Made of water resistant strong laminated board. |
| Board Thickness: | 16 mm Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Drawer Lock: | Yes, upper drawer will be locked. |
| Door: | Made of best quality hydraulics hings. |
| Mirror: | 5mm thick mirror. |
| Stopper: | PVC stopper attached. |
Select Colors
From $39.91
Original: $114.04
-65%Mirrorland Dressing Table - BFT209—
$114.04
$39.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Mirrorland Dressing Table
Application: Dressing Table, Vanity Desk, Makeup Desk.
Dimension:
| Length- 30" | Depth- 16" | Height- 71" |
Materials:
| Body: | Made of water resistant strong laminated board. |
| Board Thickness: | 16 mm Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Drawer Lock: | Yes, upper drawer will be locked. |
| Door: | Made of best quality hydraulics hings. |
| Mirror: | 5mm thick mirror. |
| Stopper: | PVC stopper attached. |





















