✨ New Arrivals Just Dropped!Explore





Luxe Dressing Table - BFT201
Luxe Dressing Table
Application: Dressing Table, Vanity Desk, Makeup Desk.
Dimension:
| Length- 36" | Depth- 16" | Height- 72" |
Materials:
| Body: | Made of water resistant strong laminated board. |
| Board Thickness: | 16 mm Water Resistant Strong Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Drawer Lock: | No. |
| Door: | Made of best quality hydraulics hings. |
| Mirror: | 5mm thick mirror. |
| Stopper: | PVC stopper attached. |
Select Color
From $41.34
Original: $118.12
-65%Luxe Dressing Table - BFT201—
$118.12
$41.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Luxe Dressing Table
Application: Dressing Table, Vanity Desk, Makeup Desk.
Dimension:
| Length- 36" | Depth- 16" | Height- 72" |
Materials:
| Body: | Made of water resistant strong laminated board. |
| Board Thickness: | 16 mm Water Resistant Strong Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Drawer Lock: | No. |
| Door: | Made of best quality hydraulics hings. |
| Mirror: | 5mm thick mirror. |
| Stopper: | PVC stopper attached. |





















