✨ New Arrivals Just Dropped!Explore







Louis Desk - BFT268
Louis Desk
Application: Computer Desk, Home Office Desk, Study Table.
Dimension:
| Length- 42" | Depth- 23" | Height- 30" |
Materials:
| Table Top: | 16 mm Laminated board. |
| Others Place: | 16mm Laminated Board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Frame: | Made of mighty mild steel. |
| Metal Paint: | Powder coating heat paint. |
| Cable hole: | Yes, Round Cable hole attached. |
| Drawer Feature: | Made of best quality channel. |
| Adjustable Stopper: | Yes. |
Select Color
From $29.94
Original: $85.53
-65%Louis Desk - BFT268—
$85.53
$29.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Louis Desk
Application: Computer Desk, Home Office Desk, Study Table.
Dimension:
| Length- 42" | Depth- 23" | Height- 30" |
Materials:
| Table Top: | 16 mm Laminated board. |
| Others Place: | 16mm Laminated Board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Frame: | Made of mighty mild steel. |
| Metal Paint: | Powder coating heat paint. |
| Cable hole: | Yes, Round Cable hole attached. |
| Drawer Feature: | Made of best quality channel. |
| Adjustable Stopper: | Yes. |





















