✨ New Arrivals Just Dropped!Explore








Dynamo - Computer Table | BFT253
Dynamo Computer Desk
Application: Computer Desk, Home Office Desk.
Dimension:
| Length- 40" | Depth- 22" | Height- 30" | Total Height- 38" |
Materials:
| Table Top: | 16 mm water resistant strong Laminated board. |
| Others Place: | 16 mm water resistant strong Laminated Board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Keyboard Tray: | Yes. |
| Lock: | No. |
| Cable hole: | No. |
| Stopper: | Yes, PVC Stopper attached. |
Select Color
From $19.93
Original: $56.94
-65%Dynamo - Computer Table | BFT253—
$56.94
$19.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Dynamo Computer Desk
Application: Computer Desk, Home Office Desk.
Dimension:
| Length- 40" | Depth- 22" | Height- 30" | Total Height- 38" |
Materials:
| Table Top: | 16 mm water resistant strong Laminated board. |
| Others Place: | 16 mm water resistant strong Laminated Board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Keyboard Tray: | Yes. |
| Lock: | No. |
| Cable hole: | No. |
| Stopper: | Yes, PVC Stopper attached. |





















