✨ New Arrivals Just Dropped!Explore



Deston - TV Cabinet | BFC508
Deston TV Cabinet
Application: TV Cabinet, TV Shelf, TV Stand, Media Console
Dimension:
| Length- 58" | Depth- 16" | Height- 20" |
Materials:
| Top: | 16 mm water Resistant Strong Laminated board. |
| Others Place: | 16 mm water Resistant Strong Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Frame: | Made of mighty mild steel. |
| Metal Paint: | Powder coating heat paint. |
| Cable hole: | No. |
| Drawer Features: | Made of best quality channel. |
| Drawer Lock: | No. |
| Adjustable Stopper: | Yes. |
$36.49
Original: $104.27
-65%Deston - TV Cabinet | BFC508—
$104.27
$36.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Deston TV Cabinet
Application: TV Cabinet, TV Shelf, TV Stand, Media Console
Dimension:
| Length- 58" | Depth- 16" | Height- 20" |
Materials:
| Top: | 16 mm water Resistant Strong Laminated board. |
| Others Place: | 16 mm water Resistant Strong Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Frame: | Made of mighty mild steel. |
| Metal Paint: | Powder coating heat paint. |
| Cable hole: | No. |
| Drawer Features: | Made of best quality channel. |
| Drawer Lock: | No. |
| Adjustable Stopper: | Yes. |





















